Kosmos 78 Rudnica - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wasek1985 75
2. adziogwpl 42
3. kranczzer 3
4. Sasek1947 0

Brak aktywnych ankiet.

Podsumowanie rundy Jesiennej cz.IV

• autor: adziogwpl, 2011-10-31 16:59

Formacja: pomoc/atak

Dawid Sawicki:

Wychowanek Kosmosu 78 Rudnica, jeden z braci Sawickich, który na mecze dojeżdża aż z Hamburga. Najlepszy strzelec B klasy okręgu słubickiego. Techniczny szybki zawodnik strzelający bramki w każdej nadarzającej się okazji. Bardzo mocny punkt formacji ataku.

Jakub Pajdowski:

Pozyskany przed sezonem z Iskry Janczewo. Zawodnik bardzo szybki, bardzo dużo widzący, preferujący mądrą grę zespołową. Zawodnik bardziej efektywny niż efektowny lubi bramki, które na długo utkwią w głowach kibiców. Kuba coraz pewniejsze stawia kroki w drużynie Kosmosu udowadniając że jest elementem drużyny bez którego ważne bramki by nie wpadały.

Łukasz Wąsowicz:

Zawodnik grający kolejny sezon w drużynie z Rudnicy. Rundy jesiennej nie może zaliczyć do udanych ponieważ połowę z niej zaabsorbowała kontuzja. Zawodnik musi wyleczyć kontuzję i wznowić treningi bo odczuwalny jest jego brak w szeregach KaEr.

Łukasz Ułasewicz:

Wychowanek Kosmosu, który wraca z banicji z czwartoligowego Piasta Karnin. Zawodnik osiemnastoletni, szybki, techniczny, potrafiący się zastawić, i wyeliminować z gry każdego rywala na rzecz swojej osoby. Strzelec dwóch niezmiernie ważnych bramek z Żubrowem.

Patryk Ułasewicz:

Starszy z braci Ułasewiczów jest wychowankiem Rudnicy wyciągnięty też w identyczny sposób jak jego brat z czwartoligowego Piasta Karnin. Żelazne płuca formacji pomocy, zabiegał niejednego rywala. Podania Patryka najczęściej są na tyle dokładne że wpada z nich bramka. Młody chłopak z wielkimi ambicjami i planami wprowadzenia Rudnicy do czwartej ligi.

Marcin Worach:

Wypożyczony z Warty Wawrów. Opinią trenera jest to zawodnik który niebawem pokaże na co go stać, bo póki co nie ma szczęścia i mimo wielu strzałów na bramkę rywala nie udało mu się zdobyć bramki. Liczymy że kluby dogadają się co do tego zawodnika i zostanie z Kosmosem na stałe ponieważ wprowadza niebywałą energię w drużynie i jest jednym z najczęściej trenujących zawodników Kosmosu.

Patryk Butlewski:

Bardzo szybki zawodnik. Przed sezonem w sparingach zawodnik strzelał bramkę za bramką lecz  w sezonie niestety gdzieś nam zaginął. Liczymy że "PELE" odnajdzie się i na powrót będzie strzelał ważne bramki bo nie wypada mu grac w taki sposób jaki teraz to przedstawia. Chłopak młody i liczymy że solidnie przepracuje zimę i pozytywnie zaskoczy kolegów bo jest podstawowym zawodnikiem drużyny z Kosmosu.

Dawid Borysowiec:

Zawodnik ściągnięty rok temu z Gorzowa z kartą na ręku, z przeszłością trzecioligową z drużyną Czarni Witnica. Zawodnik preferujący szybką piłkę podawaną rozciągający grę na całe boisko. Borys bardzo dobrze zastawia piłkę i wie co z nią zrobić w każdej sytuacji. Kontuzja wyeliminowała go na trzy ostatnie mecze.

Wojtek Pych:

Wychowanek Kosmosu 78 Rudnica, jeden z najmłodszych zawodników. Szczupły zawodnik z przeplataną rundą trochę źle,trochę dobrze, lecz końcówka sezonu była w jego wykonaniu bajeczna pozytywnie zaskakując trenera jak i kolegów z drużyny. Forma Wojtka ciągle rośnie i twardo przepracowana zima zagwarantuje Kosmitom ważne momenty meczów.

Karol Sawicki:

Wychowanek drużyny Kosmosu, młodszy z braci Sawickich. Zawodnik dojeżdżający na mecze z Hamburga. Bardzo silny, szybki zawodnik strzelający bramki z dużych odległości. Jego strzały przyprawiają o dreszcz każdego bramkarza drużyny przeciwnej. Z bratek tworzą duet doskonały.

Adrian Majewski:

Zawodnik początkowo wystawiany jako obrońca lecz trener widział go w drużynie w innej roli, wystawiając go w najtrudniejszych momentach. Strzela bramki najczęściej głową, z jego podań wpadają bramki w ostatnich minutach meczu. Więcej czytaj FORMACJA OBRONA

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zorza Kowalów 3:0 As Pieski