Kosmos 78 Rudnica - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wasek1985 75
2. adziogwpl 42
3. kranczzer 3
4. Sasek1947 0

Brak aktywnych ankiet.

Podsumowanie rundy Jesiennej cz.III

• autor: adziogwpl, 2011-10-31 08:27

Formacja: Obrona

Paweł Włodarczyk:

Pozyskany z Gorzowa zawodnik bez klubu, szczupły wysoki, szybki zawodnik grający na środku obrony. Trener właśnie od niego zaczyna budowanie formacji obronnej wiedząc że jest to człowiek który na boisku odda wszystko żeby tylko jego drużyna nie przegrała. Dla wielu zawodników autorytet w drużynie, punkt podparcia i przyjaciel na boisku. Zawodnik mądry i nikim nie da się go zastąpić.

Przemysław Kozłowski:

Przed sezonem pozyskany z Gorzowa. Zawodnik cwany, niesamowicie zabawny, wprowadza spokój po lewej stronie formacji obronnej. Przemek jest jednym z "Ojców sukcesu" mądrości gry drużyny z Rudnicy, przypomnijmy że to właśnie on i jego koledzy w sparingach przeciwko Rudnicy pokazali jak powinno się grać. Strzela bardzo dziwne bramki które z logicznego punktu widzenia wcale nie powinny wpaść, a jego piłki wrzucane w pole karne sieją spustoszenie w szeregach rywali.

Daniel Głowiński:

Zawodnik wypożyczony z Warty Wawrów. Zmiennik każdego zawodnika formacji obronnej. Prowokujący rywala do różnych dziwnych ruchów na boisko co najczęściej kończy się kartkami.... po obu stronach. Jeden z zawodników, który nauczył Rudniczan jak należy grać na boisku.

Mariusz Krakowski:

Wychowanek Kosmosu Rudnica, rosły, wysoko skaczący obrońca. Zawodnik mający częste problemy ze sobą otrzymał ultimatum od trenera oraz drużyny. Trudny charakter nie pozwalał temu zawodnikowi zrozumieć że jest bardzo potrzebny drużynie. Jego olewatorski sposób bycia po wielu trudnych rozmowach zmienił się w szacunek do kolegów z drużyny co procentuje ważnym bramkami z jego strony oraz byciem silnym, pewnym punktem formacji obronnej.

Kamil Tomaszewski:

Wieloletni kapitan oraz wychowanek drużyny z Rudnicy. Zawodnik o spokojnym sposobie bycia lubi prowokować rywali do różnych zagrań nie koniecznie związanych z piłką nożną. Ważny punkt drużyny który nie opuścił jej w trudnych momentach i zawirowaniach kadrowych w latach ubiegłych.

Mateusz Zjeżdzałka:

Zawodnik z Gorzowa z kartą na ręku, wychowanek Galaktyki Dzierżów. Bardzo szybki młody chłopak, niestety problemy zdrowotne ( zatokowe) wyeliminowały go na samym początku sezonu. Życzymy mu powrotu do zdrowia oraz wznowienia treningów z drużyną Kosmosu.

Marcin Grobelny:

Wychowanek drużyny z Rudnicy. Silny, Umięśniony, wysoki facet. Zawodnik obdarzony rewelacyjną siłą w nogach, podczas kopania piłki słychać charakterystyczny huk głośniejszy niż u innych zawodników drużyny z Rudnicy

Krzysztof Wojciechowski:

Na początku sezonu zawodnik wystawiany od pierwszych minut meczu, niestety jego niedyspozycja treningowa sprawiła że zawodnik został odsunięty na drugi plan. Więcej czytaj FORMACJA BRAMKARZ.

Majewski Adrian:

Wychowanek drużyny z Rudnicy Wysoki, silny zawodnik,szybki, mało kondycyjny. Trener ma wielki problem z tym zawodnikiem bo przed sezonem miał to być obrońca, a jest napastnikiem. Jedyną piętą achillesową tego zawodnika jest kondycja nad którą trener obiecał popracować aby zawodnik mógł wchodzić na  więcej niż 30 minut. Podczas meczów w rundzie jesiennej zawodnik strzelił 6 bramek i otrzymał jedną żółtą kartkę.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zorza Kowalów 3:0 As Pieski