Kosmos 78 Rudnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 19
ogółem: 146 702

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wasek1985 75
2. adziogwpl 42
3. kranczzer 3
4. Sasek1947 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Mariusz Krakowski bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Paweł Włodarczyk obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Kamil Tomaszewski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Marcin Grobelny obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Jacek Kucharczyk obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Patryk Ułasewicz obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Krystian Orzechowski obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Pych Wojciech obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Marcin Worach obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Damian Kieliszek obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Karol Sawicki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Dawid Borysowiec pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Dawid Sawicki pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Łukasz Ułasewicz pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Łukasz Wąsowicz napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Adrian Majewski napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Zorza Kowalów 3:0 As Pieski
Perła Cybinka 2:5 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Chrobry Drzeńsko 8:3 Lubniewiczanka Lubniewice
Błękitni II Lubno 5:3 Favor Bobowicko
Leśnik Lemierzyce 2:4 Zieloni Lubiechnia Wielka
Kosmos 78 Rudnica 4:0 Iskra Głuchowo
Odra Pławidło 3:3 Juwenia Boczów
KS Nowiny Wielkie 0:5 GKP Pszczew

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
GKP Pszczew - Zorza Kowalów
Juwenia Boczów - KS Nowiny Wielkie
Iskra Głuchowo - Odra Pławidło
Zieloni Lubiechnia Wielka - Kosmos 78 Rudnica
Favor Bobowicko - Leśnik Lemierzyce
Lubniewiczanka Lubniewice - Błękitni II Lubno
Znicz Trzemeszno Lubuskie - Chrobry Drzeńsko
As Pieski - Perła Cybinka